LEDENLIJST
 (Wijzigingen graag doorgeven aan de webmaster: k.f.gille@uva.nl

naam (website) & email adres

adres

tel.nr.

tel.nr.
universiteit

Mw. Deniz Altinay, MA

d.altinaysezen@gmail.com

Universiteit Utrecht Departement TLC-Duits                          Trans 10                  3512 JK UTRECHT

 

0628622118


Iryna Bazhutkina
i.a.menke-bazhutkina@rug.nl

Van Brakelplein 26B
9726HD GRONINGEN

050-7850128

 

Britta Bendieck M.A.
B.Bendieck@uva.nl

Duitsland Instituut Prins Hendrikkade 189b

1011 TD AMSTERDAM

 

DIA  0031 (0)20-5253667

Lydia Böttger M.A.
lymag@web.de

Goethe-Institut Rotterdam
Westersingel 9
3014 GM Rotterdam

 

 

Dr. A.M.Bollmann
a.m.bollmann@rug.nl

RUG/Fac.der Letteren Europese Talen en Culturen/ Duits           Oude Kijk in 't Jatstraat 26
9712 EK Groningen

 

RUG 050-363 5930

Dr. A. P. ten Cate (RUG)

a.p.ten.cate@rug.nl

Wiltenmaat 2
9302 GB 
Roden

050-5016798

 

Prof. Dr.Nicole Colin
n.colin@uva.nl

Universiteit van Amsterdam               Duitsland Instituut

Kloveniersburgwal 48   1012 CX AMSTERDAM

 

 

UvA 020-5253690

Mw.dr.C.Dauven-van Knippenberg (UvA) 

Carla.Dauven-vanKnippenberg@uva.nl

Universiteit van Amsterdam
Opleiding Duitse Taal en Cultuur
Spuistraat 210
 NL-1012 Amsterdam

 

UvA 020-5253837

Mevr.dr.Y.Delhey

y.delhey@let.ru.nl

Radboud Universiteit Nijmegen
Duitse Taal en Cultuur
Postbus 9103
6500 HD Nijmegen

 

020-4233912

 RU 024-3612869 

Dr. Thomas Ernst

Twitter: @Dr.ThomasErnst

t.ernst [at] uva.nl

Universiteit van Amsterdam
Capaciteitsgroep Duitse en Skandinavische talen en culturen
Spuistraat 134
1012 VB Amsterdam


UvA 020-5253876

 

Mevr. dr. J. Enklaar-Lagendijk

a.enklaar@planet.nl

Schapensteeg 18

8261 BJ Kampen

 



Dr.dr.h.c. J. Ester

j.ester@glazenkamp.net

Wisentstraat 1

6532 AN Nijmegen

0652646911


Dr. Arash Farhidnia

a.farhidnia@let.ru.n

Abteilung für Deutsche Sprache und Kultur

Radboud-Universität Nijmegen

Erasmusplein 1

6500 HD Nijmegen






Prof. dr. G. van Gemert

g.v.gemert@let.ru.nl

Dr. Verbeecklaan 22
5845 CE 
St. Anthonis

0485-382357

RU 024-3615459

Dr.K.F.Gille

k.f.gille@uva.nl

Kastanjelaan 39
2061 ES
Bloemendaal

023-5274165

 

Dr. Charis Goer

g.c.goer@uu.nl

Universiteit Utrecht TLC / Duits

Trans 10                    3512 JK UTRECHT


UU 030-2535207

Dr. H. Harbers
h.harbers@rug.nl

Schutsweg 50
9475 PL
Midlaren

050-4095316

 

Dr. D. Hensing
dhensing@xs4all.nl

Wielewaal 7
1902 KE
Castricum

0251-655595

 

Prof. dr. W. Herrlitz
w.herrlitz@uu.nl

Kraageend 6
3435 VN NIEUWEGEIN

030-2731996  

 

Julia Heydorn

julia.heydorn@amsterdam.goethe.org

Goethe-Institut

Herengracht 470 Amsterdam

020-531 2900


B.D.L.M.Hölsgens, M.A.

trixieholsgens@outlook.com

Dirk Sonoystraat 34
1067 ZC AMSTERDAM

06-330 454 60

UvA 020-525 6181

Prof. Dr. T. Hofstra
tette@home.nl

Assumburg 11
9301 VJ Roden

050-5016712

 

Dr.E. Huwiler
e.huwiler@uva.nl

Universiteit van Amsterdam
Opl. Duitse taal en cultuur
Spuistraat 210
1012 VT Amsterdam

 

UvA 020 525 6181

Dr. J.G.A.M. Jacobs

j.g.a.m.jacobs@hum.leidenuniv.nl

Ter Lips 19
2251 DM
VOORSCHOTEN

071-5622762

UL 071-5272192

Dr. E.W.van der Knaap 
E.W.vanderKnaap@uu.nl

Gerard Doustraat 31
3583 SC
UTRECHT

030-2144476

UU 030-2534956

Dr. Björn Köhnlein

koehnlein.3@osu.edu


College of Arts and Sciences 
Department of Linguistics
109A Stadium East,
1961 Tuttle Park Place, Columbus, OH 43210-1234



                                 

 

 

Drs. Th. Kramer
tjmkramer@gmail.com

Corversbos 61

6718 HK  EDE

0318-303597

 

Dr. E.J. Licher
ejlicher@home.nl

Jan van Galenlaan 9
9801 GS
ZUIDHORN

0594-502990

RUG 050-3635931

Dr. Florian Lippert

f.j.lippert@rug.nl

Eidtmannsweg 1

D-26789 LEER

 

RUG 050-363 4655



 

 

Mag. Dr. Barbara Mariacher 

B.G.Mariacher@uu.nl

Universiteit Utrecht Trans 10, kamer 0.22

3512 JK UTRECHT

 

 

Dr. Elisabeth Meyer
e.meyer2013@yahoo.nl

Cornelia van Alkemadestr.37
1065 AB AMSTERDAM

020-684 6336

 

Dr. A. Mohnkern
a.k.mohnkern@uva.nl

Gillis van Ledenberchstr. 17-2
1052 TX AMSTERDAM

06-3383 0004

 

Dr. Johannes Müller

j.m.muller@hum.leidenuniv.nl

Kneppelhoutstr. 12

2321BA LEIDEN

0619938236

UL 071-5272193

Prof.dr.A.B.M.Naaijkens
a.b.m.naaijkens@uu.nl

Goethelaan 13
3533 VN
UTRECHT

030-2900039

UU 030-2538424

Prof. em. Dr. Hermann Niebaum
h.w.h.niebaum@rug.nl

Grosse Schulstrasse 39

D-49078 OSNABRUECK

0049 541 441817

 

Dr. H. Nijssen
h.nijssen@science.ru.nl

Nieuwe Markt 23
6511 XK
NIJMEGEN

024-3882948

RU 024-365 3317

Dr. M.F.R. Prangel

matthiasprangel@gmail.com

 

Gerberaduin 3
2318 XC
LEIDEN

071-5212278

 

Prof. dr. A. Quak
A.Quak@uva.nl

Ina Dammanstraat 1
1507 PG
ZAANDAM

075-6702795

UvA o2o-5253898

Dr.Julia Richter
J.Richter@uu.nl

Oudegracht 399
3511 PH UTRECHT

06-16867735

 UU 030-253 3853

P.J.G.C.von Samson-Himmelstjerna M.A.

vonSamson@gmx.de

Prins Hendrikstraat 21-1

6828 GN ARNHEM

026-3521158

UL 071-5272193

Prof. dr. P.l.M. Sars
P.Sars@let.ru.nl

Erasmusplein 1
6500 HD NIJMEGEN

06-53762399

RU 024-3615459

Prof. dr. W. Schönau
w.schonau@rug.nl

Van Moerkerkenlaan 26
9721 TB
GRONINGEN

050-5268273

 

Dr. Anna Seidl

a.s.seidl@uva.nl

Herengracht 271
1016 BJ AMSTERDAM

020-4205163

UvA 020-5252943

Prof. dr. H. Steinmetz
hsteinmetz9@aol.com

Rektor-Bremer-Strasse 20
D-48599
GRONAU

0049 2562 991716

 

Dr. Stefan Sudhoff
s.sudhoff@uu.nl

 

Universiteit Utrecht, Dept. Talen, Literatuur en Communicatie
Trans 10
3512 JK UTRECHT

 

UU 030-2536175

Prof. dr. Anthonya Visser

a.visser@hum.leidenuniv.nl

Willemsparkweg 53-1

1071 GR

AMSTERDAM

020-6755489

UL 071-5272071

Dr. M. Vliegen

maurice.vliegen@vu.nl

Groenestraat 291
6531 HL
NIJMEGEN

0243-556470

VU 020-598 6452

Drs. J. van Vredendaal

jaap@vanvredendaal.nl

Vrouwjuttenstraat 9

3512PR UTRECHT

030-2331993