Mitglieder

Wijzigingen graag doorgeven aan de webmaster k.f.gille@gmail.com

naam (website) & email adres adres tel.nr. tel.nr.
universiteit
Deniz Altinay, MA
d.altinaysezen@gmail.com
Universiteit Utrecht
Departement TLC-Duits       Trans 10 , 3512 JK UTRECHT
0628622118
Dr. Jenny Audring
j.audring@hum.leidenuniv.nl
Universiteit Leiden, LUCL
P.N. van Eyckhof 2 2311BV LEIDEN
UL 071 527 2070
Iryna Bazhutkina
i.a.menke-bazhutkina@rug.nl
Van Brakelplein 26B
9726HD GRONINGEN
050-7850128  
Dr. Britta Bendieck
B.Bendieck@uva.nl
Duitsland Instituut Prins Hendrikkade 189b
1011 TD AMSTERDAM
  DIA  0031 (0)20-5253667
Dr. Brechtje C.M. Beuker
b.beuker@let.ru.nl
Radboud Universiteit
afd. Duitse Taal&Cultuur
Erasmusgebouw kr.6.17 Erasmusplein 1.
6525 HT NIJMEGEN
 06-10215409

024-3612207 

Dr. A. P. ten Cate (RUG)
a.p.ten.cate@rug.nl
Wiltenmaat 2
9302 GB Roden
050-5016798  
Prof. Dr.Nicole Colin
n.colin@uva.nl
Universiteit van Amsterdam  Duitsland Instituut
Kloveniersburgwal 48   1012 CX AMSTERDAM 
  UvA 020-5253690
Claudia Daiber, MA
c.m.daiber@uva.nl
Universiteit van Amsterdam Spuistraat 134
1012 VB AMSTERDAM
06 33865749 UvA 020-6203817
Dr.C.Dauven-van Knippenberg (UvA) 

Carla.Dauven-vanKnippenberg@uva.nl

Universiteit van Amsterdam
Opleiding Duitse Taal en Cultuur
Spuistraat 210
NL-1012 Amsterdam
  UvA 020-5253837
Dr.Y.Delhey
y.delhey@let.ru.nl
Radboud Universiteit Nijmegen
Duitse Taal en Cultuur
Postbus 9103
6500 HD Nijmegen 
020-4233912  RU 024-3612869 
Dr. Thomas Ernst
Twitter: @Dr.ThomasErnstt.ernst [at] uva.nl
Universiteit van Amsterdam
Capaciteitsgroep Duitse en Skandinavische talen en culturen
Spuistraat 134
1012 VB Amsterdam
  UvA 020-5253876

 

Dr. J. Enklaar-Lagendijk
a.enklaar@planet.nl
Schapensteeg 18
8261 BJ Kampen
   

 

Dr.dr.h.c. J. Ester
j.ester@glazenkamp.net
Wisentstraat 1
6532 AN Nijmegen
0652646911
Prof. dr. G. van Gemert
g.v.gemert@let.ru.nl
Dr. Verbeecklaan 22
5845 CE 
St. Anthonis
0485-382357 RU 024-3615459
Dr.K.F.Gille
k.f.gille@contact.uva.nl
Kastanjelaan 39
2061 ES
Bloemendaal
023-5274165  
Dr. Charis Goer
g.c.goer@uu.nl
Universiteit Utrecht TLC / Duits
Trans 10
3512 JK UTRECHT
UU 030-2535207
Dr. H. Harbers
h.harbers@rug.nl
Schutsweg 50
9475 PL Midlaren
050-4095316  
Dr. D. Hensing
dhensing@xs4all.nl
Wielewaal 7
1902 KE Castricum
0251-655595  
Prof. dr. W. Herrlitz
w.herrlitz@uu.nl
Kraageend 6
3435 VN NIEUWEGEIN
030-2731996    
Julia Heydorn
julia.heydorn@amsterdam.goethe.org
Goethe-Institut
Herengracht 470 Amsterdam
020-531 2900
B.D.L.M.Hölsgens, M.A.
trixieholsgens@outlook.com
Dirk Sonoystraat 34
1067 ZC AMSTERDAM
06-330 454 60 UvA 020-525 6181
Prof. Dr. T. Hofstra
tette@home.nl
Assumburg 11
9301 VJ Roden
050-5016712  
Dr.E. Huwiler
e.huwiler@uva.nl
Universiteit van Amsterdam
Opl. Duitse taal en cultuur
Spuistraat 134
1012 VT Amsterdam
  UvA 020 525 6181
Dr. J.G.A.M. Jacobs
j.g.a.m.jacobs@hum.leidenuniv.nl
Ter Lips 19
2251 DM VOORSCHOTEN
071-5622762 UL 071-5272192
Prof. dr. E.W.van der Knaap 
E.W.vanderKnaap@uu.nl
Gerard Doustraat 31
3583 SC UTRECHT
030-2144476 UU 030-2534956
Dr. C. Kirchmeier
c.kirchmeier@rug.nl
RUG 050 363 6062
Dr. Björn Köhnlein
koehnlein.3@osu.edu
College of Arts and Sciences 
Department of Linguistics
109A Stadium East,
1961 Tuttle Park Place, Columbus, OH 43210-1234
                     
   
Drs. Th. Kramer
tjmkramer@gmail.com
Corversbos 61
6718 HK  EDE
06 23 97 71 28  
Dr. C. Lammer
christinalammer@posteo.de
Dr. E.J. Licher
ejlicher@home.nl
Jan van Galenlaan 9
9801 GS ZUIDHORN
0594-502990 RUG 050-3635931
Dr. Florian Lippert
f.j.lippert@rug.nl
Eidtmannsweg 1
D-26789 LEER
  RUG 050-363 4655
Mag. Dr. Barbara Mariacher
B.G.Mariacher@uu.nl

Universiteit Utrecht Trans 10, kamer 0.22
3512 JK UTRECHT
   
Dr. Elisabeth Meyer
e.meyer@uva.nl
Universiteit van Amsterdam
Opl. Duitse taal en cultuur
Spuistraat 134
1012 VT Amsterdam
06-33940249  
Dr. A. Mohnkern
a.k.mohnkern@uva.nl
Universiteit van Amsterdam
Opl. Duitse taal en cultuur
Spuistraat 134
1012 VT Amsterdam
06-3383 0004  
Dr. Johannes Müller
j.m.muller@hum.leidenuniv.nl
Kneppelhoutstr. 12
2321BA LEIDEN
0619938236 UL 071-5272193
Prof.dr.A.B.M.Naaijkens
a.b.m.naaijkens@uu.nl
Goethelaan 13
3533 VN UTRECHT
030-2900039 UU 030-2538424
Prof. em. Dr. Hermann Niebaum
h.w.h.niebaum@rug.nl
Grosse Schulstrasse 39
D-49078 OSNABRUECK
0049 541 441817  
Dr. H. Nijssen
h.nijssen@science.ru.nl
Bloemendaalseweg 5
6542 RE NIJMEGEN
024-3882948 RU 024-365 3317
Dr. M.F.R. Prangel
matthiasprangel@gmail.com 
Gerberaduin 3
2318 XC LEIDEN
071-5212278  
Prof. dr. A. Quak
A.Quak@uva.nl
Ina Dammanstraat 1
1507 PG ZAANDAM
075-6702795 UvA o2o-5253898
Henning Radke, MA

h.radke@uva.nl

Duitsland Instituut

Universiteit van Amsterdam

Duitsland Instituut Oude Hoogstraat 24 1012 CE AMSTERDAM

Postadres: Kloveniersburgwal 48 1012 CX AMSTERDAM

0031 6 27 120 368
Dr. Anna Seidl
a.s.seidl@uva.nl
Herengracht 271
1016 BJ AMSTERDAM
020-4205163 UvA 020-5252943
Dr. Stefan Sudhoff
s.sudhoff@uu.nl
 
Universiteit Utrecht, Dept. Talen, Literatuur en Communicatie
Trans 10
3512 JK UTRECHT
  UU 030-2536175
Prof. dr. Anthonya Visser
anthonya.visser@rug.nl
Willemsparkweg 53-1
1071 GR AMSTERDAM
020-6755489 RUG  +31503637905
Drs. J. van Vredendaal
jaap@vanvredendaal.nl
Vrouwjuttenstraat 9
3512PR UTRECHT
030-2331993
Dr. Rahel Ziethen Rijn- en Schiekade 76
2311 AM LEIDEN
Ritterstrasse 23
D-38100 BRAUNSCHWEIG
0049 162 46 127 49 UL 071 527 2192